Wyniki konkursów w roku szkolnym 2014/2015

1.Łuszczyński Marek VIc - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym – etap gminny.

2.Paszko Wojciech VIc - II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

3.Misiak Jakub VB - III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

4.Stężały Zuzanna IVa – I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Religijnej

Górka Malwina IVa - I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Religijnej

Samsonowicz Julia IVa - I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Religijnej

Walendziak Aleksandra IVa - I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Religijnej

5.Łuszczyński Marek VIc – III miejsce Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego – etap gminny.

6.Adamów Konrad VIc - III miejsce Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego – etap gminny.

7.Maja Cicha VIc – IV miejsce w Wojewódzkim Konkursie Polonistycznym – etap gminny.

8.Patrycja Hołówka IIb – I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,, Pracowite pszczoły dają miód, który potem szlachci pańskie stoły…”, wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym,,Zwierzaki”.

9.Julia Samsonowicz IVa – II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Majówka w Skansenie Mistrz-Uczeń 2015”

10.Oliwia Reszczyńska – udział w finale wojewódzkim w biegach przełajowych, I miejsce w biegach przełajowych w etapie powiatowym, II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w etapie powiatowym.

11. Aleksandra Walendziak - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Pracowite pszczoły dają miód, który potem szlachci pańskie stoły..."

12.Julia Samsonowicz IVa -  wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Pracowite pszczoły dają miód, który potem szlachci pańskie stoły..."

13.Julia Koszela VIa – III miejsce w Gminnym Konkursie Przyrodniczym

14.Przemysław Urbański Vc – IV miejsce w  Gminnym Konkursie Przyrodniczym