INFORMACJA O GODZINACH KONSULTACJI DLA UCZNIÓW, RODZICÓW PROWADZONYCH PRZEZ NAUCZYCIELI
(1 GODZ./TYG.) W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
L.P. |
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA |
DZIEŃ TYGODNIA |
GODZINA |
SALA |
1 |
Aleksiejczuk Renata |
CZWARTEK |
14:20 |
11 G |
2 |
Baron- Gocha Urszula |
WTOREK |
15:10 |
1 G |
3 |
Bobrowska Aleksandra |
WTOREK |
15:15 |
1A G |
4 |
Buła Anna |
PONIEDZIAŁEK |
14:20 |
S. WF |
5 |
Czaja Małgorzata |
ŚRODA |
14:00 |
S. WF |
6 |
Dąbrowska Bożena |
CZWARTEK |
14:20 |
15 G |
7 |
Dreksler Alina |
PONIEDZIAŁEK |
14:00 |
2 |
8 |
Dziaczuk Andrzej |
CZWARTEK |
14:20 |
21 G |
9 |
Dziaczuk Zofia |
CZWARTEK |
14:20 |
12 G |
10 |
Dziedzic Anna |
PIĄTEK |
15:15 |
POK. NAUCZ G. |
11 |
Frąsiak – Czumałowska Halina |
CZWARTEK |
15:10 |
16 G |
12 |
Głuch Marzena |
PONIEDZIAŁEK |
14:20 |
18 |
13 |
Golnik Bogusława |
PONIEDZIAŁEK |
14:30 |
8 G |
14 |
Gulewicz Maciej |
ŚRODA |
14:00 |
S.GIMN G. |
15 |
Hiczkiewicz Krzysztof |
PONIEDZIAŁEK |
15:10 |
1 G |
16 |
Janicka Beata |
PONIEDZIAŁEK |
15:10 |
17 |
17 |
Kaliciak Katarzyna |
PONIEDZIAŁEK |
14:00 |
POK. NAUCZ |
18 |
Kalitan Bożena |
——– |
|
|
19 |
Kieslich Krzysztof |
ŚRODA |
14:20 |
10 G |
20 |
Kik Iwona |
WTOREK |
14:20 |
18 G |
21 |
Kiliński Krzysztof |
PONIEDZIAŁEK |
14:20 |
S.GIMN G. |
22 |
Koszela Karolina |
WTOREK |
14:30 |
18 G |
23 |
Kot Beata |
PONIEDZIAŁEK |
14:00 |
4 |
24 |
Kotowska Beata |
WTOREK |
15:10 |
25 G |
25 |
Krupicka Magdalena |
WTOREK |
14:00 |
16 |
26 |
Kwiatkowska Małgorzata |
PONIEDZIAŁEK |
14:00 |
19 G |
27 |
Kowalski Michał |
WTOREK |
14:20 |
23 G |
28 |
Lewandowska Beata |
CZWARTEK |
14:00 |
9 |
29 |
Lignarska Aleksandra |
PIĄTEK |
14:20 |
15 |
30 |
Lorek Klaudia |
CZWARTEK |
14:20 |
1A G |
31 |
Maciągowska Małgorzata |
CZWARTEK |
14:00 |
S.GIMN G. |
32 |
Marchewa Barbara |
ŚRODA |
14:00 |
POK. NAUCZ G. |
33 |
Marciniak Alicja |
CZWARTEK |
14:20 |
22 |
34 |
Markiewicz Weronika |
ŚRODA |
14:30 |
25 |
35 |
Minkus Renata |
|
|
|
36 |
Michnik Patrycja |
WTOREK |
14:20 |
13 G |
37 |
Musiał – Krupicka Magdalena |
ŚRODA |
14:00 |
6 G |
38 |
Mysiura Magdalena |
PONIEDZIAŁEK |
14:30 |
16 |
39 |
Oszczypko Marlena |
WTOREK |
14:20 |
16 G |
40 |
Pajor Małgorzata |
WTOREK |
14:00 |
18 |
41 |
Paluch Katarzyna |
ŚRODA |
14:45 |
ŚWIETL. |
42 |
Pasiut Ewa |
ŚRODA |
14:20 |
23 |
43 |
Perniok Katarzyna |
ŚRODA |
14:30 |
7 G |
44 |
Pietrzykowska Patrycja |
PONIEDZIAŁEK |
14:20 |
9 G |
45 |
Piwowar Mariola |
PONIEDZIAŁEK |
14:20 |
10 |
46 |
Protter Aleksandra |
ŚRODA |
14:20 |
1A G |
47 |
Radłowska Anna |
PONIEDZIAŁEK |
14:00 |
17 G |
48 |
Respondek Barbara |
ŚRODA |
14:00 |
ŚWIETLICA |
49 |
Reszko Katarzyna |
PONIEDZIAŁEK |
14:30 |
17 |
50 |
Rodak – Łukaszyńska Marzena |
WTOREK |
14:00 |
5 |
51 |
Rybak Zdzisława |
PONIEDZIAŁEK |
14:00 |
14 G |
52 |
Smerd Anna |
WTOREK |
15.15 |
POK. NAUCZ. PSP |
53 |
Sobecka – Drozda Mariola |
PIĄTEK |
15:00 |
9 G |
54 |
Szczepańska Jolanta |
ŚRODA |
14:00 |
21 |
55 |
Targosz Celina |
CZWARTEK |
12:30 |
22 G |
56 |
Urbaniak Beata |
WTOREK |
14:00 |
3 |
57 |
Wasik Iliana |
CZWARTEK |
14:00 |
S.GIMN |
58 |
Wietrzyk Zofia |
PIĄTEK |
14:00 |
3 |
59 |
Witek Justyna |
——— |
|
|
60 |
Wośko Ewa |
ŚRODA |
14:00 |
8 |
61 |
Żehaluk- Niedźwiecka Wioleta |
PONIEDZIAŁEK |
15:15 |
13 G |
62 |
Żurek Mariola |
|
|
|
63 |
Żurek- Kulig Natalia |
WTOREK |
14:30 |
10 |
64 |
Żywica Aneta |
CZWARTEK |
14:20 |
4 |