FINAŁ WOJEWÓDZKI

Podsumowaniem biegów przełajowych, były finały wojewódzkie, które odbyły się 19 kwietnia w Turawie. Pomimo chłodu zgłosiło się bardzo dużo uczestników. Startowali uczniowie ze szkół podstawowych, w swoich kategoriach wiekowych i licealiści. Na starcie do każdego biegu ustawiało się powyżej pięćdziesięciu zawodników. Warunki pogodowe były bardzo ciężkie, było zimno, a w pewnym momencie padał grad. Trasa jak to na przełajach też była utrudnieniem.
Powiat kluczborski reprezentowała liczna grupa młodzieży z wszystkich szkół, która wywalczyła swój awans w zawodach powiatowych.

Naszą szkołę reprezentowała piątka uczniów, dwójka z powodów zdrowotnych nie pojechała.
Reprezentacja PSP 5 w Kluczborku
Davyd Pushkash
Natalia Ira
Alicja Matysiak
Roksana Gasińska
Oliwier Jaśniok

Wszyscy spisali się rewelacyjnie, ukończyli swoje biegi bez kontuzji i tylko oni mogą powiedzieć jak trudny był bieg.

GRARULUJĘ.
M. Maciągowska

Zapraszam do krótkiej galerii.