RazemNaŚwięta

Uczniowie – członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami,  paniami Aleksandrą Protter i Krystyną Muzyka w ramach akcji wolontariackiej Ministerstwa Edukacji Narodowej #RazemNaŚwięta , do której włączyła się nasza szkoła, zaangażowali się w pieczenie i zdobienie świątecznych pierniczków.

Gotowe, pięknie udekorowane pierniki zaniesione zostaną bowiem przez wolontariuszy w przedświątecznym tygodniu do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wołczyńskiej w Kluczborku i rozdane podopiecznym tejże placówki.