Konkurs organizowany przez Stobrawski Park Krajobrazowy

W  roku  szkolnym 2016/17 Stobrawski Park Krajobrazowy już po raz siódmy zorganizował Terenowy Turniej Ekologiczny. Tegoroczna edycja nosiła nazwę „Przyroda wokół nas”.  Uczennice z naszej szkoły; Natalia Światły, Martyna Paszek, Kalina Alaszewicz pod opieką nauczyciela przyrody p.Adeli  Biernaczyk, wzięły w nim udział. Uczennice miały wspaniałą sposobność wykorzystania wiedzy teoretycznej nabytej w szkole, podczas wykonywania zadań praktycznych w terenie. Każdy uczestnik otrzymał wspaniałe nagrody.

Turniej był swoistą przygodą i zabawą, ale co najważniejsze przybliżył świat przyrody w najlepszy z możliwych sposobów, bo przez bezpośredni z nią kontakt. Rozwijał umiejętności współzawodnictwa i pracy w grupie oraz pomógł zrozumieć pojęcie grupowej odpowiedzialności.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie.