• 1Wsparcie_WOSP7.jpg

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W czasie poprzedzającym  tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli w dniach 09-11.01.2019 (środa – piątek)  wśród społeczności szkolnej przeprowadzona została zbiórka, z której dochód przekazany został na rzecz WOŚP. Na terenie szkoły ustawiona została zarejestrowana i opatrzona emblematami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy puszka, do której chętni mogli wrzucać swoje datki. Zebraliśmy kwotę  447 zł. Gorąco dziękujemy za zaangażowanie i ofiarność uczniom oraz pracownikom szkoły!

• 15[6].jpeg

Odwiedziny w DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ w ramach akcji #RazemNaŚwięta

W dniu 18.12.2018r. uczniowie klasy integracyjnej VI d wraz z nauczycielkami – paniami Aleksandrą Protter i Magdaleną Musiał–Krupicką udali się z przedświąteczną wizytą do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wołczyńskiej w Kluczborku. Wzięli ze sobą zebrane materiały do terapii zajęciowej oraz oczywiście przygotowane wcześniej pierniczki.

• razem_na_swieta-1.jpg

RazemNaŚwięta

Wykonywanie i zdobienie pierników w ramach akcji #RazemNaŚwięta

Uczniowie – członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami, paniami Aleksandrą Protter i Krystyną Muzyka w ramach akcji wolontariackiej Ministerstwa Edukacji Narodowej #RazemNaŚwięta, do której włączyła się nasza szkoła, zaangażowali się w pieczenie i zdobienie świątecznych pierniczków.

• Akcja_znicz_2018_(0).jpg

Akcja znicz - pomagamy

Grupa uczniów naszej szkoły, zaangażowana w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu, którym towarzyszyły jego opiekunki – panie Aleksandra Protter i Krystyna Muzyka udała się w dniu 29.10.2018 na kluczborski cmentarz w ramach przeprowadzonej po raz kolejny Akcji znicz- pomagamy

• Kasztany.jpg

Kasztany zbieramy, Świetlicy pomagamy.

Wzorem roku ubiegłego Szkolne Koło Wolontariatu również w bieżącym roku zorganizowało zbiórkę kasztanów pod hasłem Kasztany zbieramy, Świetlicy pomagamy.  Zbiórka trwała w okresie od 24 września do 25 października, a na celu miała pomoc w zebraniu funduszy na działalność Świetlicy Terapeutyczno – Wychowawczej Parasol

• ulotka_Malgosia.jpg

Zbiórka dla Małgosi

We wrześniu br. Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło wśród uczniów i pracowników szkoły zbiórkę pieniędzy pod hasłem Nie bądźmy obojętni – wesprzyjmy Małgosię.

• Archiwum