• _Maraton_Zumba_Fitness_dla_Malgosi_U_(1).jpg

Charytatywny Maraton Zumba Fitness dla Małgosi Ucińskiej

W niedzielę 17 marca br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza10  w Kluczborku odbył się II Charytatywny Maraton Zumba Fitness. Podobnie jak w roku ubiegłym organizatorem tego wydarzenia był kluczborski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a partnerem (współorganizatorem) – nasza szkoła. Z ramienia szkoły w organizację całego przedsięwzięcia włączyły się dwie nauczycielki – Aleksandra Protter i Patrycja Pietrzykowska.

• Wizyta_w_DPS_z_okazji_Dnia_Babci_i_Dziadka10.jpg

Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej

Z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka pod koniec stycznia grupa wolontariuszy oraz uczniów klasy VI d wraz z opiekunkami Szkolnego Koła Wolontariatu udała się  z wizytą do Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku przy ul. Wołczyńskiej. Odwiedziny te miały sprawić, by radość i uśmiech chociaż na trochę zagościły w sercach i na twarzach podopiecznych  DPS-u.

• 1Wsparcie_WOSP7.jpg

Wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

W czasie poprzedzającym  tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, czyli w dniach 09-11.01.2019 (środa – piątek)  wśród społeczności szkolnej przeprowadzona została zbiórka, z której dochód przekazany został na rzecz WOŚP. Na terenie szkoły ustawiona została zarejestrowana i opatrzona emblematami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy puszka, do której chętni mogli wrzucać swoje datki. Zebraliśmy kwotę  447 zł. Gorąco dziękujemy za zaangażowanie i ofiarność uczniom oraz pracownikom szkoły!

• 15[6].jpeg

Odwiedziny w DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ w ramach akcji #RazemNaŚwięta

W dniu 18.12.2018r. uczniowie klasy integracyjnej VI d wraz z nauczycielkami – paniami Aleksandrą Protter i Magdaleną Musiał–Krupicką udali się z przedświąteczną wizytą do Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wołczyńskiej w Kluczborku. Wzięli ze sobą zebrane materiały do terapii zajęciowej oraz oczywiście przygotowane wcześniej pierniczki.

• razem_na_swieta-1.jpg

RazemNaŚwięta

Wykonywanie i zdobienie pierników w ramach akcji #RazemNaŚwięta

Uczniowie – członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami, paniami Aleksandrą Protter i Krystyną Muzyka w ramach akcji wolontariackiej Ministerstwa Edukacji Narodowej #RazemNaŚwięta, do której włączyła się nasza szkoła, zaangażowali się w pieczenie i zdobienie świątecznych pierniczków.

• Akcja_znicz_2018_(0).jpg

Akcja znicz - pomagamy

Grupa uczniów naszej szkoły, zaangażowana w działalność Szkolnego Koła Wolontariatu, którym towarzyszyły jego opiekunki – panie Aleksandra Protter i Krystyna Muzyka udała się w dniu 29.10.2018 na kluczborski cmentarz w ramach przeprowadzonej po raz kolejny Akcji znicz- pomagamy

• Kasztany.jpg

Kasztany zbieramy, Świetlicy pomagamy.

Wzorem roku ubiegłego Szkolne Koło Wolontariatu również w bieżącym roku zorganizowało zbiórkę kasztanów pod hasłem Kasztany zbieramy, Świetlicy pomagamy.  Zbiórka trwała w okresie od 24 września do 25 października, a na celu miała pomoc w zebraniu funduszy na działalność Świetlicy Terapeutyczno – Wychowawczej Parasol

• ulotka_Malgosia.jpg

Zbiórka dla Małgosi

We wrześniu br. Szkolne Koło Wolontariatu przeprowadziło wśród uczniów i pracowników szkoły zbiórkę pieniędzy pod hasłem Nie bądźmy obojętni – wesprzyjmy Małgosię.

• Sila_miodu_charytatywny_Maraton_ZumbaFitnes_w_Kluczborku.jpg

„Siła Miodu" Charytatywny Maraton Zumba Fitness w Kluczborku - Nie bądź obojętny, wesprzyj Małgosię

• Archiwum