REALIZOWANE PROJEKTY

 • PROJEKT- KLUCZBORSKA SZKOŁA ĆWICZEŃ

 • Nowoczesna edukacja w Gminie Kluczbork

  Projekt realizowany w ramach Poddziałania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 Wsparcie kształcenia ogólnego w okresie 15.10.2018-15.12.2019.

  Projekt służy podniesieniu kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych niezbędnych na rynku pracy oraz poprawie sytuacji edukacyjnej uczniów i uczennic o specjalnych potrzebach edukacyjnych (478K, 502M)
  w szkołach podstawowych na terenie Gminy Kluczbork poprzez objęcie ich dodatkowymi zajęciami i terapią.Więcej informacji w zalaczniku....

 • PROJEKT NIEPODLEGŁA

 • BohaterON_w_Twojej_Szkole_banerki_250x250.png

  Projekt BOHATERON - kartka dla powstańca

  Harmonogram projektu na stronie:

  https://bohateronwtwojejszkole.pl/    zakładka SZKOŁY

  Zachęcamy również do śledzenia naszej strony na facebooku: https://web.facebook.com/BohaterON/ 

  oraz udziału w wydarzeniu: https://web.facebook.com/events/243044723046817/

   

 • Projekt pt.„Fajny dzieciak”

  W związku z realizowanym przez Grupę Nieformalną „Turystyczni Przewodnicy” projektem pt. „Fajny dzieciak” dla 20 uczniów z Państwa szkoły, bardzo proszę o zamieszczenie informacji o projekcie na stronie internetowej lub na portalu społecznościowym szkoły.

  Poniżej podaję link do informacji o projekcie:

  http://www.kolot.pl/aktualnosci/fajny_dzieciak.htm

 • Projekt ,,Tydzień Kodowania CodeWeek"

  15 i 22 października 2018 r. w naszej szkole odbędzie sie turniej dla klas 4,5,6 oraz 7 i 8 w którym uczniowie realizowac będa zadania z konstrukcji i programowania robota LEGO MINDSTORMS EV3 w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania CodeWeek. Poszczególne klasy będa również wykonywały prace plastyczne i modele robotów jak rownież na zajęciach informatyki będa uczyć się i wykonywać ćwiczenia z kodowania na stronie studio.code.org.Organizatorami akcji są nauczyciele Informatyki B. Lewandowska, M. Lewandowski, M. Mielczarek

  Informacje o projekcie na stronie: https://codeweek.org.pl/

drukuj
powrót