• Eliminacje gminne BRD

W dniu 9 kwietnia 2018r. odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju BRD w którym wzięli udział nuczniowie szkół podstawowych i gimnazjów.W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęła PSP nr 5 z O I w Kluczborku, a wśród drużyn gimnazjalnych zwyciężyła drużyna gimnazjalistów z piątki. Zwycieskie drużyny będa reprezętowały szkołę w eliminacjach powiatowych, które odbęda się 21 kwietnia 2018r.

• Uczeń naszej szkoły - laureatem Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

Uczeń naszej szkoły Jakub Pośpiech (kl. VII a) został laureatem
    Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego.
    Jakub uzyskał 52 punkty, co stanowi 86,66 % punktów możliwych do zdobycia.

• KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2017/2018

• Konkursy w roku szkolnym 2016/2017

,,Kangur” – Międzynarodowy Konkurs Matematyczny na szczeblu kraju

Klasy III

Paszek Miłosz kl.IIId – wyróżnienie w konkursie

Niewolińska Maja kl.IIId – 2 miejsce ze szkoły

Chuchrowski Alan kl.IIIa – 3 miejsce ze szkoły

Marweg Oliwer kl.IIIc – 3 miejsce ze szkoły

Klasy IV

Leniec Szymon kl.IVc – wyróżnienie

Hołówka Patrycja kl.IVb – 2 miejsce ze szkoły

Baj Jakub kl.IVc – 3 miejsce ze szkoły

• Mini_Plimpiada_Wiedzy_Przyrodniczej_(5).JPG

Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej Przyjaciel Przyrody 2017

27 kwietnia 2017r.w Stobrawskim Parku Krajobrazowym zorganizowano VIII edycję wojewódzkiego konkursu „Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej – Przyjaciel Przyrody 2017”. Tegorocznym tematem olimpiady był „Las i jego mieszkańcy”.

• IMG_0487.JPG

Konkurs BRD eliminacje gminne 3.04.2017r.

• KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2016/2017

• Konkurs_o_Stobrawskim_Parku_(1).jpg

Konkurs organizowany przez Stobrawski Park Krajobrazowy

W  roku szkolnym 2016/17 Stobrawski Park Krajobrazowy już po raz siódmy zorganizował Terenowy Turniej Ekologiczny. Tegoroczna edycja nosiła nazwę „Przyroda wokół nas”.  Uczennice z naszej szkoły; Natalia Światły, Martyna Paszek, Kalina Alaszewicz pod opieką nauczyciela przyrody p.Adeli  Biernaczyk, wzięły w nim udział. Każdy uczestnik otrzymał wspaniałe nagrody.

• Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny” 2016

Uczniowie z naszej szkoły w tym roku kolejny raz wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny” i mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w kraju i na świecie.
    Do tego konkursu przystąpiło 44 uczniów tj. 7 trzecioklasistów, 19 czwartoklasistów, 13 piątoklasistów i 6 szóstoklasistów. Najlepiej ze szkoły napisali: Dominika Niton z kl. 4c i Hanna Dąbrowska z kl. 5c którzy otrzymali wyróżnienie i nagrodę.

• Wojewódzki Konkurs Techniczny

25 kwietnia 2016r.  w PSP nr 1 w Kluczborku odbyły się eliminacje gminne Wojewódzkiego Konkursu Technicznego do których zakwalifikowało się sześciu uczniów naszej szkoły:

1. Zuzanna Stężały kl Va
    2. Julia Samsonowicz kl Va
    3. Jakub Pośpiech kl Va
    4. Konrad Biczysko kl Vc
    5. Kamil Fiącek kl VIc
    6. Jędrzej Radłowski kl VIc

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się Jakub Pośpiech, który zajął II miejsce w gminie. Natomiast III miejsce w gminie zajęła Zuzanna Stężały. Wszystkim uczniom dziękujemy za włożony wysiłek i gratulujemy sukcesu.

• Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

11 kwietnia 2016 r drużyna naszej szkoły w składzie:

1. Oliwia Reszczyńska kl. 5a

2. Oliwia Kalus kl. 5a

3. Jakub Zaczyk kl. 6c

4. Przemysław Urbański kl. 6c

wzięła udział w eliminacjach gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Turniej składał się z dwóch etapów, rozwiązanie testu z przepisów ruchu drogowego i jazdy praktycznej na rowerze po wyznaczonej trasie z przeszkodami. Nasza drużyna zajęła II miejsce w gminie na sześć startujących drużyn.

Gratulacje

• X Rejonowy Konkurs Dziecięca Poezja Mówiona i Śpiewana JESTEM GWIAZDĄ!

• Wyniki konkursów w roku szkolnym 2014/2015

1.Łuszczyński Marek VIc - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Historycznym – etap gminny.

2.Paszko Wojciech VIc - II miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

3.Misiak Jakub VB - III miejsce w Powiatowym Konkursie Historycznym

• „Kangur Matematyczny”

Uczniowie z naszej szkoły kolejny już raz wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur Matematyczny” i mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami w kraju i na świecie.
    Do tego konkursu przystąpiło 37 uczniów tj. 13 trzecioklasistów, 11 czwartoklasistów, 9 piątoklasistów i 4 szóstoklasistów.