DZIEŃ CHŁOPAKA 2019

 • Dzien_chlopaka1.png

  Dzień chłopaka w klasie V e

  Dzień chłopaka w klasie V e

  Z okazji Dnia Chłopaka  dziewczynki z klasy V E przygotowały ciekawą lekcję wychowawczą.  Mamy upiekły  domowe ciasto, zorganizowały  słodki poczęstunek. Dziewczynki przygotowały klasę i przyniosły prezenty. Każdy chłopak podawał numer, pod którym czekała nagroda u Pani Katarzyny Kaliciak. Czas upłynął miło i wesoło. Dziękujemy rodzicom za pomoc.

  Bogusława Golnik

   

 • 5b_dzien_chlopaka_(1).jpg

  Dzień Chłopaka w V B

       W tym roku, tak jak w poprzednim dziewczynki w 5b pamiętały o swoich kolegach. Na Dzień Chłopaka przygotowały dla nich niespodziankę, zamówiły pyszną pizzę.Poczęstunek odbył się w klasie, a chłopcy byli bardzo zaskoczeni prezentem.Po zjedzeniu pizzy wszyscy razem bawili się w zgadywanki i gry, było wesoło i bardzo radośnie.Chłopcy z niecierpliwością czekają na następny rok i wesołe świętowanie.

 • 20190930_113955.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpeg

  Dzień Chłopaka w klasie II D

        W dn. 30 września uczennice klasy II D, przygotowały dla swoich kolegów z klasy niespodzianki z okazji ich święta - Dnia Chłopaka
  Oprócz życzeń i prezentów na chłopców czekały ciekawe konkurencje, w których mogli wykazać się m.in. sprytem i wytrzymałością oraz sprawdzić, czy zasługują na miano SUPER CHŁOPAKA. Każdy uczestnik dał z siebie jak najwięcej i zasłużył na pamiątkowy dyplom oraz legitymację Super Chłopaka. Gratulujemy! Zabawa była przednia!!! Rewanż odbędzie się w marcu.

 • IMG-20190927-WA0026.jpg

  Dzień Chłopaka w klasie III C

 • IMG-20191003-WA0003.jpg

  Dzień Chłopaka w klasie II A

  Wszyscy chłopcy z klasy II A otrzymali od swoich koleżanek upominki-słodycze i puchary z napisem ,,Super Chłopak".

 • wn1.jpg

  Dzień Chłopaka w klasie IV A

      Dnia 30.09.2019r. na godzinie wychowawczej świętowaliśmy i bawiliśmy się. W zajęciach uczestniczyli rodzice,którzy przygotowali słodki poczęstunek i napoje dla wszystkich uczestników oraz prezenty dla chłopców z okazji ich święta. W czasie lekcji integrowaliśmy się ,uczestnicząc w konkursie z nagrodami.

   

   

drukuj
powrót