Podręczniki do religii

Klasa Tytuł podręcznika Autorzy Wydawnictwo
I „Jestem dzieckiem Boga” Ks. M. Wilczek, M. Baron, E. Bem św. Krzyża, Opole
II „Poznajemy naszego Boga”   Ks. M. Wilczek, M. L.Pyrek, E. Bem św. Krzyża, Opole
III „Przyjmujemy Pana Jezusa” Ks. M. Wilczek, M. L.Pyrek, E. Bem św. Krzyża, Opole
IV „Zapowiedź zbawienia” red. ks. Marcin Wilczek, Maria Baron, ks. Zygfryd Waskin. św. Krzyża, Opole
V Jezus Chrystus naszym zbawicielem” Ks. M. Wilczek, M. Baron,ks. Z. Waskin św. Krzyża, Opole
VI „Kościół wspólnotą zbawionych” Ks. M. Wilczek, M. Baron,ks. Z. Waskin św. Krzyża, Opole
VII „Droga wspólnoty zbawionych” M. Baron, ks. M. Ogiolda św. Krzyża, Opole
VIII „Codzienność uczniów Jezusa – Zbawiciela” M. Baron, ks. M. Ogiolda św. Krzyża, Opole

Aplikacja ProteGO Safe

Warszawa, 21 sierpnia 2020 r.

Aplikacja ProteGO Safe – wspólny list Ministra Edukacji Narodowej
i Głównego Inspektora Sanitarnego do rodziców

Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski i Główny Inspektor Sanitarny Jarosław Pinkas skierowali do rodziców uczniów specjalny list, w którym zachęcili do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. Szefowie MEN i GIS podkreślili, że narzędzie to pozwala ograniczać ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa i wspiera bezpieczny powrót dzieci do szkół.

Wspólny list Ministra Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego 

– Przygotowujemy się na bezpieczny powrót uczniów do szkół. Jesteśmy przekonani, że wspólne i odpowiedzialne działania pozwolą ograniczać ryzyko szerzenia się wirusa – napisali szefowie MEN i GIS w liście skierowanym do rodziców.

Czytaj dalej Aplikacja ProteGO Safe

Zapraszamy na spotkanie!

SPOTKANIE DLA KLAS PIERWSZYCH ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 25 SIERPNIA 2020 R. (WTOREK), NA SALI GIMNASTYCZNEJ.

NA SPOTKANIE ZAPRASZAMY JEDNEGO RODZICA (OPIEKUNA PRAWNEGO) Z DZIECKIEM.

SPOTKANIA ODBĘDĄ SIĘ W GODZINACH:
KLASA 1 A – GODZ. 16:00
KLASA 1 B – GODZ. 17:30
KLASA 1 C – GODZ. 19:00

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ PRZY ZACHOWANIU ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI (MASECZKI, DEZYNFEKCJA RĄK).

Dane kontaktowe

Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Emilii Plater
ul. M. Konopnickiej 17
46-203 Kluczbork

tel, fax: 77 418 17 66, 77 418 11 58

e-mail: psp5@psp5.kluczbork.pl

NIP-751-15-56-185
REG. 000698041

nr konta Rady Rodziców:
BANK PKO SA I O. W KLUCZBORKU
90 1240 1662 1111 0010 3985 5603

tel. wewnętrzne:

Dyrektor- 53
Z-ca dyrektora – 54
Sekretariat- 55
Pokój nauczycielski- 56
Świetlica – 51
Świetlica klas I (sala 19) – 32
Pedagog szkolny – 33
Gabinet terapeutyczny – 38
Kadry – 52
Biblioteka – 34
Kierownik gospodarczy -35
Warsztat – 36
Pomieszczenie gosp. II p.- 37
Sala gimnastyczna – 50

Rada rodziców

SKŁAD ZARZĄDU
Przewodniczący: Mateusz Dybka
Z – ca przewodniczącego: Dariusz Pustkowski
Sekretarz: Iwona Radlok
Skarbnik: Renata Pośpiech
Komisja Rewizyjna: Ewelina Sterniuk, Ewelina Kwiecińska

CZŁONKOWIE:
Barbara Bar
Dorota Woś
Alicja Placek
Karolina Gizicka
Andrzej Boczek
Waldemar Gasiński
Danuta Mazur
Katarzyna Śmiechoń
Marcin Zawadzki
Marta Baranowska
Magdalena Loch
Urszula Pajor
Katarzyna Adamska
Anna Pośpiech
Agnieszka Paszek
Anna Skwarek
Agata Hofman
Krystyna Pychyńska
Piotr Lewald
Marcin Dziedzic

DYREKCJA SZKOŁY

Dyrektor szkoły: mgr Marek Tobiasz

Godziny pracy:

  • Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek:  755  – 1500
  • Piątek:   755 –  1300 (dzień szkoleniowy)

Z -ca  dyrektora szkoły: mgr Jolanta Kielar

Godziny pracy:

  • Poniedziałek, wtorek, środa: 735 – 1330
  • Czwartek, piątek:  830 – 1330

Z – ca dyrektora szkoły: mgr Wojciech Zbadyński

Godziny pracy:

  • Poniedziałek, wtorek, środa, czwartek: 745 – 1500
  • Piątek: 730 – 1400

GRONO PEDAGOGICZNE

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:

mgr Kielar Jolanta

mgr Dreksler Alina

mgr Głuch Marzena

mgr Janicka Beata

mgr Kot Beata

mgr Krupicka Magdalena

mgr  Markiewicz Weronika

mgr Mysiura Magdalena

mgr Pajor Małgorzata

mgr Reszko Katarzyna

mgr Rodak- Łukaszyńska Marzena

mgr Smerd Anna

mgr Szczepańska Jolanta

mgr Urbaniak Beata

mgr Wietrzyk Zofia

mgr  Żywica Aneta

JĘZYK POLSKI:

mgr Baron – Gocha Urszula

mgr Dąbrowska Bożena

mgr Kłonowska Barbara

mgr Lachowska Alicja

mgr Rybak Zdzisława

mgr Żehaluk – Niedźwiecka Wioleta

JĘZYK  ANGIELSKI:

mgr Bobrowska Aleksandra

mgr Kik Iwona

mgr Kędzia Lech Anna

mgr Musiał – Krupicka Magdalena

mgr Pietrzykowska Patrycja

mgr Sobecka – Drozda Mariola

mgr Staszczyk Anna

mgr Tworkowska Anna

JĘZYK NIEMIECKI:

mgr Lorek Klaudia

mgr Paluch Katarzyna

mgr Wośko Ewa

MATEMATYKA:

mgr Aleksiejczuk Renata

mgr Dziaczuk Zofia

mgr Klos Jolanta

mgr Pietruszyńska Ewa

mgr Sierakowska Joanna

mgr Targosz Celina

FIZYKA:

mgr Pietruszyńska Ewa

CHEMIA:

mgr Zbadyński Wojciech

mgr Aleksiejczuk Renata

mgr Klos Jolanta

HISTORIA i SPOŁECZEŃSTWO:

mgr Kalitan Bożena

mgr Golnik Bogusława

mgr Zbadyńska Joanna

PRZYRODA:

mgr Aleksiejczuk Renata

mgr Radłowska Anna

BIOLOGIA:

mgr Radłowska Anna

mgr Joanna Zbadyńska

GEOGRAFIA:

mgr Kotowska Beata

mgr Wasik Iliana

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE-
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

mgr Hiczkiewicz Krzysztof

ZAJĘCIA TECHNICZNE I KOMPUTEROWE:

mgr Lewandowska Beata

mgr Lewandowski Michał

mgr Mielczarek Maciej

mgr Tobiasz Marek

PLASTYKA:

mgr Czumałowska Halina

MUZYKA:

mgr Oszczypko Marlena   

WYCHOWANIE FIZYCZNE:

mgr Buła Anna

mgr Czaja  Małgorzata

mgr Frąsiak Czumałowska Halina

mgr Grudziński Janusz

mgr Gulewicz Maciej

mgr Kiliński Krzysztof

mgr Maciągowska Małgorzata

mgr Respondek Barbara

mgr Wasik Iliana

RELIGIA / ETYKA:

mgr Witek Justyna

s. mgr Pasiut Ewa

ks. mgr Bania Kamil

ŚWIETLICA:

mgr Mysiura Magdalena

mgr Żurek Mariola

BIBLIOTEKA: 

mgr Kwiatkowska Małgorzata

mgr Minkus Renata 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY:

mgr Głuch Marzena

mgr Kaliciak Katarzyna

mgr Koszela Karolina

mgr Marciniak Alicja

mgr Muzyka Krystyna

mgr Perniok Katarzyna

mgr Protter Aleksandra

mgr Reszko Katarzyna

mgr Smerd Anna

mgr Szlagor Justyna

mgr Urbaniak Beata

LOGOPEDZI:

mgr Lignarska Aleksandra – neurologopeda kliniczny z wczesną interwencją logopedyczną

mgr  Pajor Małgorzata

mgr Protter Aleksandra

mgr  Reszko Katarzyna

mgr  Szczepańska  Jolanta – neurologopeda

ADMINISTRACJA I OBSŁUGA

SEKRETARZ SZKOŁY: mgr Magdalena Kwiecień

Godziny pracy:
poniedziałek –  piątek  7:30- 15.30

SPECJALISTA DS. KADR: Dariusz Strzelczyk

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00

KIEROWNIK GOSPODARCZY: mgr Katarzyna Bereta – Dynasiewicz

Godziny pracy:
poniedziałek – piątek 7.00 – 15.00


Adamski Paweł – starszy woźny
Cyrka Mirosław – konserwator
Reisch Grzegorz – konserwator
Rozik Krzysztof – konserwator
Rzepecka Beata – woźna
Jamroz Marzena
Kosińska Dorota
Moska Janina
Petryszyn Dorota