Wernisaż z okazji 770-lecia Kluczborka

Z okazji 770-lecia Kluczborka w naszej szkole został zorganizowany uroczysty wernisaż, na którym zaprezentowano prace z konkursu plastycznego ,,Kluczborskie zabytki uczniów z klas 1-8 oraz zdjęcia wychowanków klasy 6b z pleneru fotograficznego. Obrazy konkursowe zostały wykonane różnymi technikami i na różnych formatach. Najciekawsze oraz najbardziej pomysłowe z nich zostały nagrodzone.
Na wernisażu gościli: dyrektor Administracji Oświaty pani Elżbieta Pietrzykowska, zastępca dyrektora AO pani Elżbieta Siemońska, przewodniczący Rady Rodziców pan Mateusz Dybka, dyrektor szkoły pan Marek Tobiasz, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.
Chór szkolny, pod opieką pani Marleny Oszczypko, na rozpoczęcie i zakończenie wernisażu, zaśpiewał piękną piosenkę o Kluczborku.
Nagrodzone prace uczniów oraz fotografie z pleneru można podziwiać w holu szkoły, gdzie zapraszamy zainteresowanych uczniów, nauczycieli i rodziców.

Organizatorki: Halina Frąsiak Czumałowska, Aleksandra Protter, Beata Lewandowska