Terenowa gra klasy 6A

4 maja uczniowie klasy 6A wraz z opiekunami Anną Smerd i Kamilem Bania wyruszyli na grę terenową „Szlakiem kluczborskich atrakcji”. Trasę przemarszu i punkty postoju oraz zadania opracowali sami uczniowie, zapaleni harcerze Sebastian Boczek i Jakub Jendrysiak- Krawczyk.
Wycieczka miała na celu odwiedzenie wybranych miejsc w Kluczborku oraz wspólną w nich zabawę. Wędrówka po mieście i różnego rodzaju zadania sportowe rozwijały sprawność ruchową uczniów jak i nauczycieli. Wspólne spędzanie czasu, rozwiązywanie łamigłówek i zagadek wpłynęły na integrację zespołu klasowego oraz rozwijanie inwencji i kreatywności uczniów. Posiłek uczniowie zjedli w Kebab Antyla. Wszystkim, po tak długiej trasie, posiłek baaardzo smakował. Mimo zmęczenia, po wędrówce, uczniowie już myślą o następnych grach i wycieczkach, które będzie można przeprowadzić w przyszłości, aby lepiej poznać nasze miasto i miło spędzić razem czas.