II turniej Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego

W sobotę 5 listopada uczniowie naszej Szkoły – członkowie Kluczborskiego Klubu Karate – wzięli udział w II turnieju Opolskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Niektórzy z nich po raz pierwszy spróbowali swoich sił na zawodach i odnieśli swoje pierwsze małe sukcesy.
W swoich grupach wiekowych i ze względu na poziom zaawansowania na najwyższym podium ze złotym medalem 🥇 stanął Filip Czechowski (IV b).
👏👏👏
II miejsce i srebrny medal 🥈zdobyli: Michał Mączka (II c), Nataniel Jakimowicz (IV b), Liliana Łobos (IV b), Jakub Rojowski (IV b) i Sebastian Boczek (VI a).
👏👏👏
III miejsce i brązowy medal 🥉zdobyli: Helena Smaga (VI c), Dawid Kamiński (VI c) i Lena Wyskoczil (IV b).
👏👏👏
Martyna Mączka (VI b) i Jakub Kamiński (IV b) tym razem poza podium.
To kolejne cenne doświadczenie dla naszych sportowców. Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
😀👏👏👏👏👏👏👏😀