SZACHY DRUŻYNOWE

W dniu 4 listopada w Szkole Podstawowej w Kuniowie, odbył się powiatowy turniej w Szachach Drużynowych. Do zawodów zgłosiło się sześć reprezentacji ze szkół powiatowych, z których każda grając systemem „każdy z każdym” rozegrała pięć spotkań. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie. Nasi reprezentanci przeszli chrzest, startując po raz pierwszy w zawodach szachowych. Rywale byli bardziej doświadczeni trenując szachy w klubach. Szachy mogłoby się wydawać są prostą grą, ale niestety to pole walki, na którym trzeba rozegrać porządną bitwę.

Był to bardzo fajny turniej, który dla naszych uczniów stanowił wyzwanie, z którego wywiązali się bardzo dobrze, ale przede wszystkim dał im nową wiedzę i pokazał nowe możliwości.

Gratuluję wspaniałej postawy.

Reprezentacja PSP 5 w składzie:

Florian Marweg
Jakub Begar
Bartek Szalek
Natalia Ira

Zapraszam do pooglądania zdjęć.

M. Maciągowska