Pożegnania nadszedł czas…

😊😊😊
W dniu 14.06.2021r. podczas zebrania rady pedagogicznej, delegacje z klas 8a, 8b, 8c i 8d uroczyście pożegnały Dyrekcję i grono pedagogiczne naszej szkoły.

W imieniu tegorocznych absolwentów serdeczne podziękowania złożyła uczennica klasy 8a, zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego – Wiktoria Pajor.

W tym pożegnaniu był smutek, kryło się wzruszenie, ale i nadzieja, że dacie sobie radę i zrealizujecie swoje marzenia.
Coś się kończy, ale i coś się zaczyna… Właśnie kończy się nasza wspólna wędrówka, dzięki której, mamy nadzieję, zdobyliście niezbędne doświadczenie i rozwinęliście ważne umiejętności.
Zaczyna się nowy etap w Waszym życiu – etap szkoły średniej. Bądźcie silni i pełni wiary we własne możliwości, nie zniechęcajcie się trudnościami, w nowym środowisku spotykajcie ciekawych, wartościowych ludzi oraz… pamiętajcie o nas – swojej PSP nr 5, swoich wychowawcach, dla których byliście i pozostaniecie ważni.
Powodzenia w dalszej drodze, wielu sukcesów i spełnienia marzeń! Dziękujemy za słodki poczęstunek.

Nie mówimy żegnajcie, mówimy… Do zobaczenia!

🍀❤🍀❤🍀❤🍀