Plebiscyt

14 czerwca po dwóch latach przerwy, w Kinie Bajka odbył się Plebiscyt podsumowujący rok szkolny 2021 – 2022 w nauce i sporcie.

W XXIII plebiscycie na najlepszą usportowioną szkołę, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z oddziałami integracyjnymi zajęła III miejsce w gminie. W gronie 10 najlepszych sportowców uplasował się uczeń naszej szkoły Jakub Mokrzycki.

Jedną z kategorii w plebiscycie na Najlepszego Sportowca było wyróżnienie uczniów uprawiających dyscypliny nieobjęte kalendarzem Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego, wśród nich znaleźli się: Liliana Łobos, Martyna Mączka, Michał Dokupil.
Całej czwórce gratuluję zdobytych osiągnięć i powodzenia w przyszłym roku.

Laureatami gminnych konkursów przedmiotowych byli również uczniowie naszej szkoły: Jakub Wruszczak, Łukasz Czechowski, Łukasz Zaczyk, Jakub Jakubczyk. Gratulacje i powodzenia na dalszym etapie nauki.

Podsumowaniem było odebranie przez dyrektora Marka Tobiasza czeku, za zajęcie przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 5 w Kluczborku II miejsca w gminie za osiągnięcia w nauce. Cała uroczystość przebiegała w bardzo miłej atmosferze i zakończyła się poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.

Jeszcze raz gratulacje dla wszystkich uczniów i bezpiecznych słonecznych wakacji.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
M. Maciągowska