Piknik Rodzinny dla Antosia Dziaczuka!

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

W niedzielę, 22 maja br., w godzinach od 14:00 do 19:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 10 w Kluczborku odbył się charytatywny Piknik Rodzinny dla Antosia Dziaczuka – chłopca z Wołczyna, cierpiącego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) typu 1. W związku z tym wydarzeniem społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Kluczborku postanowiła dołączyć do grona firm i instytucji, które pomogły w jego przeprowadzeniu.
Nasza pomoc polegała na tym, że uczniowie wraz z rodzicami, jak również nauczyciele upiekli w domach ciasta, które sprzedawane były na kiermaszu ciast w trakcie Pikniku.
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim: uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za wykazane zaangażowanie oraz czas i talenty cukiernicze poświęcone na rzecz tej dobroczynnej imprezy! Dzięki Waszej dobrej woli po raz kolejny mogliśmy choć w jakimś stopniu przyłączyć się do pomocy ludziom jej potrzebującym.

Aleksandra Protter