KOLEJNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW!

😃👏👏👏👏😃

W sobotę 21 maja w Głuchołazach odbyły się XVI Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Karate Tradycyjnym, w których wystartowali uczniowie naszej szkoły: Michał Mączka z I C, Liliana Łobos i Jakub Rojowski z III B, Martyna Mączka z V B, Helena Smaga z V C i Hanna Adamska z VII C.
Karatecy z Kluczborskiego Klubu Karate Kluczborski Klub Karate zdobyli nowe doświadczenia w rywalizacji z zawodnikami z innych klubów, również spoza województwa opolskiego i odnotowali kolejne sukcesy na swoim koncie: Liliana Łobos stanęła na najwyższym podium, zdobywając złoty medal 🥇,Michał Mączka, Jakub Rojowski i Martyna Mączka zajęli drugie miejsce 🥈w swoich kategoriach wiekowych, zdobywając srebrne medale, a Hanna Adamska zajęła trzecie miejsce i wywalczyła brąz🥉. Helena Smaga uplasowała się zaraz za podium.
Cieszymy się, że nasi uczniowie trenując z takim ogromnym zaangażowaniem kilka razy w tygodniu, mogą dumnie reprezentować zarówno Kluczborki Klub Karate jak i naszą szkołę podczas różnych zawodów sportowych. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy im kolejnych sukcesów!

BRAWO!!!!
JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI!
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏