Pomoc dla Ukrainy

🇵🇱🇺🇦🇵🇱🇺🇦🇵🇱🇺🇦🇵🇱🇺🇦🇵🇱
Dzięki ofiarności uczniów, ich rodziców, jak również nauczycieli i pracowników szkoły udało nam się zebrać bardzo dużo darów, z których część została już wysłana do Brzeżan. Wśród zebranych rzeczy znalazły się m. in. materiały opatrunkowe, lekarstwa, środki i materiały higieniczne, powerbanki i wiele innych przedmiotów, niezbędnych mieszkańcom naszego partnerskiego miasta.
Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy okazali dobre serce oraz zrozumienie dla sytuacji, w jakiej znaleźli się mieszkańcy Ukrainy i odpowiedzieli na apel. Jednocześnie bardzo prosimy o dalszą ofiarność, gdyż wsparcie podjęte przez Gminę Kluczbork ma mieć charakter długofalowy, czego wymaga sytuacja.
Serdecznie podziękowania dla Administracji Oświaty w Kluczborku za pomoc w przetransportowaniu darów z naszej szkoły do magazynu głównego, mieszczącego się w kraskowskiej świetlicy wiejskiej.