Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym – Katowice 2021

4 października 2021 r. w Katowicach odbył się Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym, w którym startowało czworo uczniów z naszej szkoły:

Liliana Łobos 3b
Jakub Rojowski 3b
Martyna Mączka 5b
Helena Smaga 5c

W zawodach brało udział ponad 700 dzieci w różnych grupach wiekowych i w różnych kategoriach. Tuż za podium stanęła Martyna Mączka, docierając do finałowej czwórki i zdobywając 4 miejsce w kata indywidualnym, co jest naprawdę dużym sukcesem na zawodach tej rangi.

BRAWO MARTYNKA!!!
👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Pozostała trójka startowała również w kata indywidualnym, a Liliana Łobos i Jakub Rojowski, razem ze swoim kolegą Antonim Glinnym z PSP nr 2, również w kata drużynowym.

To kolejne cenne doświadczenie dla karateków Kluczborskiego Klubu Karate.

13 czerwca tego roku nasi karatecy startowali również XXI Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym, gdzie osiągnęli swój wielki sukces, stając na podium największych zawodów karate dla dzieci w naszym kraju. W kata indywidualnym 3 miejsce zajęła Martyna Mączka, natomiast w kata drużynowym 3 miejsce zajęli: Liliana Łobos i Jakub Rojowski razem ze swoim kolegą Antonim Glinnym z PSP nr 2 w Kluczborku.