Kasztany zbieramy – Świetlicy pomagamy

Wzorem lat ubiegłych Szkolne Koło Wolontariatu organizuje w dniach od 28.09 do 27.10.2020 r. zbiórkę kasztanów pod hasłem Kasztany zbieramy – Świetlicy pomagamy. Kasztany zebrane przez uczniów wraz z rodzicami przekazane zostaną kluczborskiej Świetlicy Terapeutyczno – Wychowawczej Parasol. Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju sposób przekazywania zebranych kasztanów tym razem musiał niestety ulec zmianie. Bardzo prosimy, aby zapakowane kasztany pozostawić obok stojaków dla rowerów, znajdujących się przy budynku szkolnym. Droga do punktu zbiórki zostanie oznakowana za pomocą strzałek.

Prosimy również, aby do torby lub worka z kasztanami włożyć kartkę z imieniem i nazwiskiem ucznia  oraz klasą, do której uczęszcza.

Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w tegorocznej zbiórce. Poprzez niewielki wysiłek włożony w nazbieranie kasztanów, może nawet podczas jesiennego, rodzinnego spaceru, możemy wspomóc działalność tejże niezwykle potrzebnej placówki dla dzieci i młodzieży!