ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!
Drodzy Uczniowie!

Cieszymy się, że po tak po długiej nieobecności znów spotykamy się w szkolnych murach.
Przed Nami kolejny rok szkolny, rok pełen wyzwań i możliwości. Mamy nadzieję, że będzie to czas nie tylko wytężonej nauki, zdobywania nowych umiejętności, ale także rozwijania zainteresowań i talentów.

Niestety ze względu na obowiązujący reżim sanitarny, nie mogliśmy w dniu dzisiejszym spotkać się na uroczystej inauguracji roku szkolnego 2020/2021.
Dbając o Wasz bezpieczny powrót do szkoły, wspólnie uczynimy wszystko, abyście mogli kontynuować naukę w sposób tradycyjny z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa
.

U progu nowego roku szkolnego pragniemy życzyć wszystkim Rodzicom i Opiekunom, aby trud włożony w wychowanie młodego pokolenia zaowocował wieloma sukcesami. Nadchodzące miesiące niechaj przyniosą  wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć Państwa dzieci. Życzymy również dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami.

Drodzy Uczniowie, mamy nadzieję, że po okresie wakacyjnego wypoczynku z zapałem i ciekawością będziecie poszukiwać własnych dróg rozwoju. Jesteśmy przekonani, że wszyscy w pełni wykorzystacie ten rok najlepiej jak to jest możliwe.
Szczególnie ciepłe myśli kierujemy w stronę pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z edukacją – życzymy Wam, aby Wasze marzenia o szkole spełniły się.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia, wzajemnej życzliwości, zaufania, wytrwałości w realizacji zadań jakie stawia przed Wami trudny proces edukacji oraz zachowania jak najlepszych wspomnień z pobytu w murach naszej szkoły.

i Grono Pedagogiczne
Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z OI