LETNIE MISTRZOSTWA OKRĘGU OPOLSKIEGO W PŁYWANIU

Jędrzej Stelmach- zawodowy pływak, uczeńklasy 7d na Letnich Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w Pływaniu (18-19.05.2024) rozbija bank i zostaje złotym medalistą Mistrzostw w kat. 14 lat uzyskując tytuł MISTRZA 🏆 okręgu (OOZP). Podczas Letnich Mistrzostw na ten tytuł Jędrek zapracował zdobywając wysokie noty:

🥇1 miejsce 100 m stylem klasycznym, 1 OPEN- MISTRZ

🥇1 miejsce 200 m stylem klasycznym, 1 OPEN- MISTRZ

🥇1 miejsce 400 m stylem zmiennym, 1 OPEN- MISTRZ

🥉3 miejsce 50 m stylem motylkowym, 4 OPEN. 

Dwa tygodnie później w Finale Mini Grand Prix Opolszczyzny Jędrek zostaje 🥈srebrnym medalistą województwa- jest to zwieńczenie całego sezonu pływackiego 2023/2024💪. Jak na członka Kadry Wojewódzkiej Jędrek pięknie zakończył sezon w OOZP!

Teraz Jędrek przygotowuje się do Mistrzostw Polski, które z początkiem lipca będą odbywały się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po drodze jeszcze zawody w Oświęcimiu- będzie to próba sił w województwie małopolskim przed MP.

Podczas Letnich Mistrzostw kilka medali zdobyła również Oliwia Janas, co finalnie dało jej wysokie 4. miejsce w kat. 14 lat, natomiast Emilia Pianka uplasowała się na 10. pozycji w OOZP. 

Oliwia, podobnie jak i Jędrek będzie reprezentowała Kluczbork na Mistrzostwach Polski- już teraz solidnie się do nich przygotowując. 

Trzymajcie kciuki!