Podsumowanie Cyklu Szkoleń z Pierwszej Pomocy w Klasie 5B z Konkursem

W ciągu ostatnich tygodni klasa 5B miała wyjątkową okazję uczestniczyć w serii trzech szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, które miały na celu nie tylko edukację, ale również rozbudzenie wśród uczniów świadomości o znaczeniu umiejętności ratowania życia. Szkolenia, prowadzone przez ucznia klasy 5B Nataniela Jakimowicza, obejmowały szeroki zakres tematów – od resuscytacji krążeniowo-oddechowej, przez postępowanie w przypadku złamań, oparzeń, aż po zasady postępowania w sytuacjach nagłych.

Zwieńczeniem cyklu edukacyjnego był klasowy konkurs wiedzy z pierwszej pomocy, który nie tylko przetestował zdobyte umiejętności, ale również podkreślił ducha zdrowej rywalizacji i zaangażowania w ważną społecznie kwestię. Wśród uczestników szczególnie wyróżnili się Lena Wyskoczil, Julia Zaręba oraz Lila Płonkiewicz, zajmując odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce po zaciętej walce i wykazaniu się imponującą wiedzą oraz umiejętnościami.

Lena Wyskoczil, zwyciężczyni konkursu, zaprezentowała wyjątkowe zrozumienie tematów omawianych podczas szkoleń oraz błyskotliwość w praktycznym stosowaniu wiedzy z pierwszej pomocy, co pozwoliło jej zdobyć pierwsze miejsce. Julia Zaręba wykazała się solidną wiedzą i determinacją, zajmując zasłużone drugie miejsce, podczas gdy Lila Płonkiewicz, zajmując trzecie miejsce, również wykazała się znacznymi umiejętnościami i entuzjazmem dla tematu.

Organizator konkursu ufundował nagrody dla zwycięzców, co jeszcze bardziej podkreśliło znaczenie i wartość takich inicjatyw edukacyjnych w szkole. Konkurs nie tylko stanowił doskonałą okazję do sprawdzenia i utrwalenia zdobytej wiedzy, ale również wzmocnił poczucie wspólnoty i współpracy wśród uczniów klasy 5B.

Podsumowując, cykl szkoleń z pierwszej pomocy i zorganizowany konkurs okazały się nieocenionym doświadczeniem dla uczniów klasy 5B, które nie tylko zwiększyło ich wiedzę i umiejętności, ale także wzbudziło świadomość społeczną oraz pokazało wartość pomocy i dbałości o innych. Gratulacje dla wszystkich uczestników, a zwłaszcza dla Leny, Julii i Lily za ich osiągnięcia i zaangażowanie.

Jako społeczność klasowa chcielibyśmy wyrazić nasze najgłębsze podziękowania i uznanie dla Nataniela Jakimowicza za jego wyjątkowe zaangażowanie i inicjatywę w organizacji cyklu szkoleń z pierwszej pomocy dla klasy 5B. Nataniel, dzięki Twojej pasji, wiedzy i poświęceniu, uczniowie mieli okazję nie tylko zgłębić ważne umiejętności, ale także zrozumieć wartość pomocy i empatii wobec innych.

Również serdeczne podziękowania kierujemy do Mai Koszeli i Natalii Lech, które wsparły Nataniela w tej ważnej inicjatywie. Wasza pomoc, zaangażowanie i współpraca były kluczowe dla sukcesu całego przedsięwzięcia. Razem stworzyliście zespół, który przyczynił się do zbudowania silnej podstawy wiedzy o pierwszej pomocy wśród młodych ludzi, co jest nieocenioną wartością dla całej społeczności szkolnej.

Wasze zaangażowanie w edukację i bezpieczeństwo rówieśników stanowi inspirację dla nas wszystkich i przypomina o znaczeniu bycia gotowym do niesienia pomocy. Dzięki Wam, uczniowie nie tylko posiadają teraz cenną wiedzę, ale także uczą się, jak ważne jest bycie odpowiedzialnym i pomocnym członkiem społeczności.

W imieniu całej społeczności szkolnej, chcemy wyrazić naszą wdzięczność i szacunek dla Nataniela, Mai oraz Natalii. Dziękujemy Wam za Waszą pracę, energię i poświęcenie, które bez wątpienia zmieniają naszą szkołę na lepsze. Jesteście wspaniałym przykładem tego, jak dużą różnicę może zrobić inicjatywa pojedynczych osób, wspieranych przez zespół zaangażowanych przyjaciół i kolegów.

Gratulacje za Wasz sukces i skuteczność w przekazywaniu tak ważnych umiejętności. Jesteśmy dumni, że mamy Was w naszej społeczności szkolnej.

Wychowawca Klasy VB
Maciej Gulewicz