Jasełka w naszej szkole

21 grudnia tradycyjnie już uczniowie naszej szkoły przygotowali dla całej społeczności szkolnej spektakl bożonarodzeniowy.
Odtworzona została historia przyjścia na świat Dzieciątka Jezus, ale zanim wszystko skończyło się dobrze, co to się działo!
Mały aniołek zgubił drogę do nieba. Pomógł mu mały diabełek, który miał dobre serce i na koniec przemienił się w anioła. Józef, Trzej Królowie, pasterze i inni musieli sami odeprzeć atak diabłów i Heroda, ponieważ eskadra anielska się spóźniła i gdyby nie sprytny fortel aniołka i diabełka, różnie mogło być. Na szczęście na koniec wszyscy stanęli przy Dzieciątku, aby oddać pokłon Nowonarodzonemu.
Ten spektakl to był ogromny projekt; na scenie występowało w sumie siedemdziesięcioro uczniów.
Przepiękną dekorację stworzyła p. Małgorzata Maciągowska we współpracy z panami konserwatorami. Oprawę muzyczną i repertuar chóru przygotowała p. Marlena Oszczypko, a nad całością czuwały panie Barbara Marchewa i Zdzisława Rybak.
Szczególne podziękowania należą się rodzicom uczniów, którzy stanęli na wysokości zadania i przygotowali wspaniałe kostiumy i rekwizyty.
Dziękujemy! ❤️