XV Rejonowy Konkurs Poezji Mówionej i Śpiewanej – ,,Po prostu bądź”!

😊😊😊
22 maja 2023 r. odbył się XV Rejonowy Konkurs Poezji Mówionej i Śpiewanej – ,,Po prostu bądź”.
Gościliśmy 55 finalistów z 9 placówek oświatowych okolicznych miejscowości. W konkursowy klimat wprowadził nas występ uczniów naszej szkoły do utworu Lady Pank ,,Tacy sami”. Jubileuszowy konkurs otworzyli współorganizatorzy: Dyrektor PODN w Kluczborku p. Anna Dzierżan oraz Dyrektor PSP nr 5 z OI w Kluczborku, p. Marek Tobiasz.
Artystyczne prezentacje finalistów wzbudzały dużo radości, pozytywnych emocji wśród publiczności. Był śpiew, taniec, magia, recytacje i liczne niespodzianki. Tegoroczni laureaci konkursu zostali nagrodzeni statuetkami w kształcie mikrofonów oraz dyplomami. Sceniczny klimat sali kameralnej Centrum Kultury w Kluczborku pozwolił nam poczuć się jak prawdziwe gwiazdy kluczborskiej estrady. W rytmie towarzyszącej nam muzyki nastąpił ostatni flash, który utrwalił nasze twarze. Dziękujemy i do zobaczenia!
👏👏👏👏👏
Prowadząca i koordynator: Aleksandra Lignarska