Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

🙂🙂🙂
W sobotę 20 maja 2023 roku w Brzegu odbył się Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.
Konkurs składał się z kilku etapów: test z wiedzy o przepisach w ruchu drogowym, test ze skrzyżowań drogowych, umiejętności udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym w wypadku poprzez odegranie scenki, jazdę po miasteczku ruchu drogowego oraz rowerowy tor przeszkód, który był dla uczestników nie lada wyzwaniem.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Grupa młodsza: Kukuła Emilia, Lesiak Wiktoria, Adamski Jakub, Barut Mikołaj Szalek Bartłomiej( rezerwowy), którzy zajęli VII miejsce w województwie.
Grupa starsza: Sieniecki Marcel, Sikorski Michał, Stodolski Dominik, Hewa Cyprian(rezerwowy), którzy zdobyli X miejsce.
👏👏👏👏
Wszystkim Finalistom serdecznie gratulujemy!
B. Lewandowska