MIKOŁAJKOWE IGRZYSKA BEZ BARIER!

W dniu 05.12.2022 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli po raz kolejny w „Mikołajkowych Igrzyskach bez barier” w Dobrzeniu Wielkim. Jak co roku to świetna impreza sportowa, w której uczestniczą uczniowie z całego województwa opolskiego. Odbyło się pięć konkurencji sportowych, które sprawiły dzieciom wiele radości i zadowolenia. Uczniowie otrzymali medale i dla szkoły przywieźli piekny puchar. Po zawodach wszystkich odwiedził Mikołaj z prezentami. Na koniec dzieci zjadły pyszny obiad w pobliskiej restauracji, na który zaprosili nas organizatorzy imprezy. To był wspaniały dzień, pełen radości, śmiechu i zadowolenia.
Wyjazd zorganizowała p. Anna Buła, a opiekunami były panie: Katarzyna Perniok, Katarzyna Reszko i Alicja Marciniak.