Gratulacje dla Michała!

W miesiącu październiku uczeń naszej szkoły Michał Dokupil z klasy VB wziął udział w dwóch wyścigach kolarskich.

W dniu 09.10.2022 Michał wystartował w Mistrzostwach Opolszczyzny o puchar Wójta Gminy Izbicko. Był to wyścig kończący sezon wyścigów kolarskich na szosie. Szczęśliwie Michał stanął na podium i zajął 1 miejsce zdobywając puchar Wójta Gminy Izbicko w kategorii chłopcy klasy IV-VI.

W dniu 16.10.2022 odbyły się pierwsze zawody w kolarstwie przełajowym w Kędzierzynie Koźlu. Trasa wyścigu mierzyła 5 kilometrów i była naprawdę wymagająca, prowadząca po błocie, pod górkę i liczne przeszkody leśne. Michał stanął na podium i zajął 3 miejsce zdobywając brązowy medal w kategorii żak.

Życzymy Michałowi powodzenia w nadchodzących Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym, które odbędą się w Kluczborku 30.10.2022.