ZAPRASZAMY!!!

Haaaaloooo!!!
Jest sprawa!
📣📣📣📣📣
Już w najbliższą sobotę 29 października w godz. 17.00 – 20.00 na HALI OSIR W KLUCZBORKU, odbędzie się III CHARYTATYWNY MARATON ZUMBA FITNESS  !!!
Tegoroczna impreza organizowana jest dla naszych uczennic Korneli i Karinki Mormol.
Dziewczynki zmagają się z rzadką chorobą genetyczną – ZESPÓŁ ATAKSJA – TELEANGIEKTAZJE (AT).

Pomimo postępujących objawów chorobowych, NASZE GWIAZDY codziennie zarażają wszystkich swoim uśmiechem i walecznością!
😊😊😊
Dziewczynki przebywają pod stałą kontrolą wielu specjalistów (m.in. neurologa, okulisty, logopedy), potrzebują również stałej, specjalistycznej rehabilitacji!
Dlatego koniecznie zapraszamy WSZYSTKICH fanów i (nie) fanów ZUMBY, do wzięcia udziału w III CHARYTATYWNYM MARATONIE ZUMBA FITNESS!
Pieniążki zebrane podczas imprezy zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację NASZYCH BOHATEREK!

NIE MOŻE CIEBIE TAM ZABRAKNĄĆ!
☝️☝️☝️☝️
Bilety do nabycia w sekretariacie naszej szkoły lub poprzez wpłatę na konto Rady Rodziców przy PSP nr 5 z dopiskiem: „DLA KORNELII I KARINY MORMOL oraz (obowiązkowo!) imię i nazwisko wpłacającego”.
Bilety dostępne również u Patrycji Pietrzykowskiej.

Do zobaczenia!!!
Będzie ogień!!!🔥🔥🔥