Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej!

😃🌷😃🌷😃

„Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania, działania!” (B. Conklin)

W dniu 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Uczniowie pod kierownictwem pań – Magdaleny Mysiury i Marioli Żurek przygotowali humorystyczne przedstawienie. O oprawę muzyczną zadbała pani Marlena Oszczypko.
Wiele ciepłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Podczas akademii tradycyjnie odbyło się wręczenie Nagród Dyrektora dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkoły oraz Listów Gratulacyjnych, dla nauczycieli, którzy otrzymali w tym roku Nagrodę Burmistrza.
😃🌷😃🌷😃