Finał wojewódzki w Namysłowie

W dniu 12 października, nasi uczniowie spotkali się z nowym wyzwaniem. W Namysłowie odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych. Zdobyli nowe doświadczenia rywalizując z najlepszymi szkołami w województwie. Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, gdyż walcząc z trenującymi lekkoatletykę zawodnikami trzeba się pogodzić z tym, że trening czyni mistrza, a jego trudno pokonać. Warunki terenowe były naprawdę trudne, ale obyło się bez wypadków i kontuzji. Gratuluję naszym reprezentantom wspaniałej sportowej rywalizacji, każdy dał z siebie wszystko nie zawodząc drużyny.
Reprezentację PSP 5 w Kluczborku:
Kamila Bereta, Aleksandra Czerewko, Natalia Ira, Sandra Kost, Roksana Gasińska, Oliwia Bar
Mateusz Sobczk, Adam Ptaszek, Kacper Kokot, Franek Królikowski, Bartek Rudaniecki, Wojtek Kurpet
Zapraszam do pooglądania zdjęć. M. Maciągowska