Warsztaty Kulinarne – klasa 6A, 7A, 8A

Dnia 04.10.2022r. uczestniczyliśmy w Warsztatach Kulinarnych, które prowadził wykwalifikowany Szef Kuchni.
Tylko to co gotujesz z miłością jest naprawdę smaczne…

Przyrządzanie potraw sprawia wiele przyjemności i może być wspaniałą zabawą. Dla dzieci jest to pełna niespodzianek podróż kulinarna po Polsce i świecie, podczas której poznają rodzime oraz egzotyczne smakołyki i potrawy. Każde dziecko ma okazję własnoręcznie przyrządzać potrawy, a następnie je degustować. Dzieci poznają tajniki kuchni oraz zasady dobrych obyczajów przy stole. W planie zajęć uwzględnione zostały również zagadnienia z zakresu higieny, organizacji pracy w kuchni, zdrowego odżywiania i odpowiedniej diety. Program wychodzi naprzeciw zainteresowaniom dzieci. Ma na celu rozwijanie postawy twórczej, przyczyniającej się do pełniejszego rozwoju osobowości dziecka.

Wychowawcy: B. Kalitan, A.Smerd -kl. 6A
W. Niedźwiecka, K. Muzyka – kl. 7A