Klasa językowa 4b Honorowym Członkiem Stowarzyszenia Oczami Zwierząt

👍👍👍

18 czerwca (sobota) uczniowie z klasy językowej 4b wraz z wychowawcą oraz rodzicami udali się do schroniska dla zwierząt w Bogdańczowicach. Tam mieli okazję poznać wolontariuszy że schroniska, przekazać wszystkie zebrane dary oraz voucher pieniężny na kwotę tysiąca złotych. Wyprowadzili pieski na spacer, poznali historie powstania schroniska oraz wszystkie zwierzątka tam zamieszkujące. Na koniec uczniowie zostali ugoszczenie na terenie gospodarstwa agroturystycznego Stodola w Bogdanczowicach. Tam mogli popływać na rowerkach wodnych, kajakach oraz skorzystać z przejażdżki konnej. Na końcu odbyło się wspólne ognisko oraz biesiadowanie w ramach integracji.

Serdecznie dziękuję rodzicom oraz uczniom z klasy 4b za ich ogromne serca i chęć niesienia pomocy. Klasa 4b stała się honorowym członkiem schroniska:)

Warto pomagać!
🐈🐈‍⬛🐕