Dni Otwarte KLAS JĘZYKOWYCH!

😃🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧😃
Tegoroczne DNI OTWARTE KLAS JĘZYKOWYCH w PSP nr 5 w Kluczborku uważamy za bardzo udane!
😃👍👏👍👏👍😃
Dzieciaki spisały się na medal i mamy nadzieję, że wszystkim gościom również podobała się zarówno część artystyczna jak i warsztaty językowe, które poprowadziły panie: Anna Kędzia-Lech, Mariola Sobecka-Drozda oraz Patrycja Pietrzykowska.
😄😀😀
Mieli Państwo okazję zobaczyć jak pracujemy podczas zajęć w klasach językowych prowadząc zajęcia z edukacji matematycznej, przyrodniczej oraz technologicznej w naszej nowoczesnej i świetnie wyposażonej pracowni językowej.
👌🏻👌🏻👌🏻
Dziękujemy serdecznie rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do występu oraz przybyłym gościom, z którymi mamy nadzieję zobaczymy się już we wrześniu.
Drodzy rodzice, pamiętajcie że wciąż są prowadzone zapisy do naszych klas językowych dla dzieci spoza obwodu szkoły.
😀👏👏👏😀
Zapraszamy serdecznie !