POMOC DLA UKRAINY – AKTUALIZACJA!

🇺🇦🇵🇱🇺🇦🇵🇱🇺🇦
Szanowni Rodzice, Uczniowie, Nauczyciele!

W DNIU JUTRZEJSZYM, TJ. 1 MARCA PRZEKAŻEMY  DOTYCHCZAS ZEBRANE DARY! O OSTATECZNYM ZAKOŃCZENIU ZBIÓRKI POINFORMUJEMY!

W kwestii przekazywania darów dla Ukrainy, prosimy aby na ten moment nie przekazywać już ubrań i butów. Najbardziej potrzebne są na dzień dzisiejszy :
leki bez recepty (różnego rodzaju przeciwgorączkowe, przeciwbólowe, na przeziębienia, na alergie – ketonal, pyralgina, ibuprom max);
– glukometry, aparaty do mierzenia ciśnienia
– zestawy pierwszej pomocy, materiały opatrunkowe: gazy stripsy zastępujące szycie;
– produkty higieny osobistej;
– latarki z bateriami – w tym czołówki;
– śpiwory;
– materace;
– koce;
– przedłużacze;
– świeczki;
– środki czystości;
– ładowarki;
– power banki;
– akcesoria dla dzieci: wanienki, smoczki, butelki, śliniaki, itp.
– mleko modyfikowane dla dzieci;
– pampersy;
– płyny do dezynfekcji;
– bielizna damska, dziecięca.
Prosimy, jeśli jest to możliwe o posegregowanie rzeczy – oddzielnie środki higieniczne, środki żywnościowe (najlepiej nie w szklanych opakowaniach), lekarstwa, odzież wg płci i wieku. Prosimy opisywać na kartonach, opakowaniach.

Wszelkie dary, prosimy aby uczniowie przekazywali swoim wychowawcom, którzy później przekażą dary dalej.

DZIĘKUJEMY ZA ODZEW!!!
❤️❤️❤️