Dzień Pluszowego Misia w klasie 1D!

😀🐻🐻🐻😀

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki, w tym roku aż 119.

Samo święto nie ma długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to Pluszowy Miś obchodził swoje setne urodziny.
W tym roku, uczniowie klasy 1d otrzymali zaproszenie na 119. urodziny Misia, na które mieli przybyć wraz ze swoimi maskotkami.

Cóż to była za impreza… gromkie „Sto lat”, życzenia, wspólna zabawa przy piosenkach, zagadki i konkursy.
Dzieciaki poznały także historię powstania tego święta, opowiadały również o swoich maskotkach.
Na koniec wspólnej zabawy jubilat uznał, że każdy z gości zasługuje na miano Przyjaciela Misia i pamiątkowy dyplom.
200 lat Misiu i do zobaczenia za rok!
Aneta Żywica