Międzynarodowy Dzień Warzyw i Owoców

🥒🫑🍅🍎🍉🍊🍌🥕
Z okazji Międzynarodowego Dnia Warzyw i Owoców podczas godziny wychowawczej uczniowie klasy IV A wspólnie z nauczycielkami wykonywali sałatki owocowe. Każdy z uczniów przygotował sałatkę według własnych upodobań i gustów.
W tym roku szczególną uwagę postanowiliśmy poświęcić owocom, toteż przeprowadzona została również pogadanka, dotycząca ich wartości odżywczych i zdrowotnych. W trakcie zajęć naszym gościem był szkolny Rzecznik Praw Ucznia.
Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom za duże zaangażowanie, a Rzecznikowi za obecność. Podkreślenie znaczenia, jakie owoce mają dla zdrowego odżywiania, a co więcej – kształtowanie wśród uczniów właściwych nawyków i postaw prozdrowotnych jest jednym z ważnych celów każdego człowieka.
Zofia Dziaczuk
Aleksandra Protter