Pożegnania nadszedł czas…

W dniu dzisiejszym podczas spotkania Rady Pedagogicznej pożegnaliśmy nasze Koleżanki, wspaniałe Nauczycielki – p. Barbarę Kłonowską i p. Joannę Sierakowską, które zakończyły swoją pracę zawodową i przeszły na zasłużoną emeryturę.
Dziękujemy za wieloletnią współpracę i zaangażowanie, za rzetelne i sumienne wykonywanie wszystkich powierzonych obowiązków.

Przed Paniami nowe wyzwania, doskonały czas na realizację tych pragnień i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom zawodowym. Życzymy pogody ducha, twórczych sił i aktywności potrzebnej do realizowania swoich planów i zamierzeń, a przede wszystkim dobrego zdrowia.

Wyrażamy nadzieję, że nie zapomną Panie naszej szkoły, swoich współpracowników i podobnie jak my wszyscy, będziecie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile.
Wszystkiego dobrego!

💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐💐