WRĘCZNIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

W dniu 18 czerwca odbyło się uroczyste wręczenie nagród LAUREATOM WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH  w roku szkolnym 2020/2021.
Z racji sytuacji pandemicznej uroczystość ta odbyła się w naszej szkole z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W uroczystości uczestniczyli:  zastępca Burmistrza Kluczborka p. Roman Kamiński, dyrektor  i zastępca dyrektora Administracji Oświaty w Kluczborku p. Elżbieta Pietrzykowska i p. Elżbieta Siemońska, główny specjalista ds. edukacji szkolnej p. Piotr Stefaniuk, główny specjalista działu technicznego Administracji Oświaty p. Bartosz Sobieraj, dyrekcja naszej szkoły –  dyrektor p. Marek Tobiasz, wicedyrektorzy p. Jolanta Kielar i p. Wojciech Zbadyński, a także nauczyciele, którzy przygotowywali naszych uczniów do konkursów p. Bożena Dąbrowska i p. Bogusława Golnik.

Brawa dla naszych tegorocznych laureatów:
Łukasza Czechowskiego – kl. VII C – I m-ce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM

Weroniki Saulicz – kl. VIII B – II m-ce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE BIOLOGICZNYM

Nikodema Kuliga –kl. VIII B –  II m-ce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Amelii Wojcieszak – kl. VIII B – II m-ce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM

Anny Burdzy – kl. VIII B –  III m-ce w WOJEWÓDZKIM KONKURSIE BIOLOGICZNYM

Gratulujemy sukcesów ! Jesteśmy z Was bardzo dumni!!!