Lato w Bajce – półkolonie w Kinie Bajka

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku  7-12 lat na wyjątkowe, letnie półkolonie organizowane przez Centrum Aktywności Lokalnej w Kluczborku w kinie Bajka.

Rodziców zachęcamy już teraz do zapisania dzieci na półkolonie.

Poprzez udział w zabawach i warsztatach oraz autorskich programach tematycznych, dziecko pozna swój wyjątkowy potencjał, a przede wszystkim bezpiecznie i twórczo spędzi wolny czas.

Zajęcia będą się odbywać w godzinach od 9:00 do 15:00.

Zapewniamy m.in.:

• poczęstunek, ciepły posiłek (catering)
  • ubezpieczenie,
  • najwyższej jakości kadrę oraz inspirujący program, którego celem jest uwolnienie talentów dziecka,
  • filmowy seans kinowy,
  • zachowanie reżimu sanitarnego,
  • wiele innych atrakcji zgodnych z programem wypoczynku.

Kto prowadzi zajęcia?

Doświadczeni animatorzy kultury (trenerzy, opiekunowie) przy merytorycznym wsparciu dyrektor Centrum Aktywności Lokalnej w Kluczborku,  Katarzyny Juranek – Mazurczak  – lidera przedsięwzięcia, pedagoga, animator kultury i menadżera.

Wypoczynek letni zostanie przeprowadzony według obowiązujących przepisów prawa i zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Opolu.

TERMINY PÓŁKOLONII:

TURNUS

TERMIN

DATA OSTATECZNEGO ZGŁOSZENIA  ORAZ DOKONANIA WPŁATY

TEMATYKA  PÓŁKOLONII

12- 16.07.2021

Ja i moje miasto

26-30.07.2021

Ja i moje miasto

09-13.08.2021

15.07.2021

Teatr w Bajce

23-27.08.2021

29.07.2021

Teatr w Bajce

Koszt udziału jednego dziecka:
–   350 zł w jednym turnusie,
–   600 zł w dwóch turnusach.
Każde następne dziecko z rodzeństwa płaci analogicznie:
– 300 zł za udział w jednym turnusie,
– 500 zł za udział w dwóch turnusach.

Jak się zapisać ?

W celu dokonania zapisu dziecka na Wakacje w  Bajce  konieczna jest wcześniejsza rezerwacja – ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Należy dostarczyć:

1. DEKLARACJĘ UCZESTNICTWA W PÓŁKOLONII.
  2. KARTĘ KWALIFIKACYJNĄ UCZESTNIKA WYPOCZYNKU.
  3. Zgłoszenie można dostarczyć osobiście, mailowo cal1@kluczbork.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Aktywności Lokalnej w Kluczborku, ul. Pułaskiego 3, 46-200 Kluczbork.
  4. Oryginały dostarczyć najpóźniej w dniu rozpoczęcia.

Dokumenty uczestnika półkolonii oraz regulamin do pobrania na stronie www.bajka.kluczbork.pl

O zakwalifikowaniu dziecka na półkolonie decyduje terminowe dokonanie płatności.

Opłatę za półkolonie można dokonać w następujący sposobów:

• wpłaty w kasie Kina Bajka,
  • wpłata na rachunek bankowy (w tytule przelewu proszę podać imię  i nazwisko uczestnika, termin półkolonii)

Bank Pekao SA I Oddział w Kluczborku nr rachunku: 34 1240 1662 1111 0011 0357 1837

Prosimy o zgłoszenie chęci otrzymania FV przed dokonaniem zapłaty.

W razie pytań prosimy o kontakt z koordynatorem półkolonii tel. 884276616  lub  e-mail: cal1@kluczbork.pl

Maria Hawryluk
Centrum Aktywności Lokalnej w Kluczborku