Dzień Otwarty Online w I LO w Kluczborku

Drodzy Kandydaci, Rodzice i Opiekunowie!

Zapraszam Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, które odbędzie się w środę 12 maja w godz.17.00-18.00.

Przedstawimy wychowawców i nauczycieli w przyszłych klasach pierwszych. Uczniowie opowiedzą o naszej szkole ze swojej perspektywy, a nauczyciele o tym, co wyróżnia nasze liceum. Zapoznamy kandydatów z rekrutacją online krok po kroku i odpowiemy na pytania.
Spotkanie odbędzie się na platformie Teams.
Link do spotkania https://bit.ly/3uyGe1f

Pytania dotyczące rekrutacji można zadawać już teraz za pomocą formularza.
https://forms.office.com/r/j9Dgis7Bgx

Kto chciałby dowiedzieć się więcej o ofercie I LO w Kluczborku oraz o życiu naszej szkoły, polecam zapoznać się z materiałami, które umieściliśmy specjalnie dla Państwa na stronie internetowej zsokluczbork.pl. W zakładce Dla Kandydata znajdziecie Państwo wszelkie aktualne informacje dot. rekrutacji 2021.

Jesteśmy do dyspozycji, również w każdym innym umówionym terminie. Chętnie spotkamy się online, prosimy wówczas o wiadomość.

Pozdrawiam serdecznie
Krystyna Błażewska
Dyrektor szkoły

Jesteśmy na:
www.zsokluczbork.pl
facebook ZSO KLuczbork
Instagram zsokluczbork
YouTube ZSO Kluczbork