Oferta kluczborskich liceów ogólnokształcących

Drodzy Ósmoklasiści,

Dzisiaj przedstawiam Wam ofertę kluczborskich liceów ogólnokształcących. Poniżej znajdziecie prezentacje oferty szkół, jeśli nadal będziecie mieli pytania proszę o kontakt przez Librus lub Teams.
Bardzo proszę poważnie zastanawiać się nad wyborem kierunku dalszego kształcenia, czasu jest coraz mniej. Przypominam 17 maja rozpoczyna się rekrutacja elektroniczna i trwa do 21 czerwca.
Osobom zainteresowanym kształceniem w liceum ogólnokształcącym polecam zajrzeć również na tą stronę:
I poszukać tam liceów z Kluczborka. Jest to bardzo obiektywny ranking szkół ponadpodstawowych przygotowywany każdego roku przez czasopismo akademickie Perspektywy.

Łączę pozdrowienia,
Aleksandra Bobrowska

KLIK – oferta STO Kluczbork (plik w formacie pptx)
KLIK – oferta I Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Kluczborku (plik w formacie pdf)