Pieczenie ciast na rzecz 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Uczniowie, będący członkami Szkolnego Koła Wolontariatu, wzorem lat ubiegłych mieli swój udział  w przygotowaniu również tegorocznych kluczborskich obchodów 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę 31 stycznia br. Tegoroczny Finał miał oczywiście ze względu na panującą pandemię korona wirusa SARS-CoV-2 przebieg odmienny, niż do tej pory, jednakże nawet w tej nietypowej sytuacji nasi wolontariusze potrafili znaleźć sposób, w jaki mogliby pomóc w jego organizacji.

Za zgodą i przy pomocy swoich rodziców piekli oni ciasta, które w dniu Finału sprzedawane były na stoisku, znajdującym się obok budynku Kluczborskiego Domu Kultury. Oprócz uczniów do akcji przyłączyły się również nauczycielki naszej szkoły – panie  Beata Kot i Justyna Szlagor, jak również opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu – pani Aleksandra Protter.

Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w pieczeniu ciast, dochód ze sprzedaży których zasilił konto Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy – wolontariuszom wraz z  rodzicami. Bez Waszego zaangażowania, poświęconego czasu, jak również sił oraz talentu do pieczenia i dekorowania wypieków podjęte przez nas dzieło nie mogłoby dojść do skutku. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Aleksandra Protter