Takiego balu jeszcze nie było!

W piątek 29 stycznia br. w klasie 4b odbył się  nietypowy bal karnawałowy.
Z inicjatywą wyszła jedna z uczennic tej klasy, Martyna Mączka, która zaproponowała, aby zorganizować bal w ciekawych, kolorowych strojach. Wszyscy przyjęli tę informację z entuzjazmem, ale jak zrobić bal online? Okazało się, że to nic trudnego. Potrzeba: zapału, wyobraźni, dużo chęci i dobry humor.
    Faktycznie, tego dnia uczniowie przebrali się naprawdę rewelacyjnie.  Były postacie ze Star Wars, z gier komputerowych, z książek,  bajek i baśni, np. czarownice, diabły, stwory, koty, kotki, baletnica, piłkarze rudowłosa Pippi, itp. Przygotowano również: napoje, przekąski i słodycze oraz odpowiednią muzykę z epoki (były piosenki na życzenie).
     Wybrano najlepiej tańczącą parę: Bartka Ciesielskiego i Ninę Dukiewicz oraz Oliwkę Janas i jej siostrzyczkę Dagmarę. Na balu byli zaproszeni goście, a mianowicie: rodzeństwo uczniów oraz czworonogi.
      Efekt przerósł nas wszystkich, nikt nie spodziewał się takiej wystrzałowej imprezy.
         Bawić można się wszędzie, nawet przed ekranem komputera, potrzebne są tylko chęci, muzyka i doborowe towarzystwo, a tego nie zabrakło w klasie czwartej b.
Pozdrawiamy!
Uczniowie wraz z wychowawcą Urszulą Baron-Gochą