Konkurs matematyczny „KANGUR”

Drodzy uczniowie,

uprzejmie informuję, że 18  marca 2021 roku po raz XXX w Polsce odbędzie się
Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”.

Koszt udziału ucznia z klas 2–8 wynosi 10 zł, ale każdy uczestnik Konkursu otrzyma nagrodę uczestnictwa – układankę przestrzenną  w formie breloczka.

Zachęcam Was uczniowie do udziału w tym konkursie, będzie to okazja do sprawdzenia swoich kompetencji matematycznych, również przygoda z matematyką i zdobywanie doświadczeń.

Proszę, aby chętni uczniowie z klas 2-gich i 3-ch opłatę 10 zł wpłacali do wychowawców – do 3 lutego br. Wychowawcy przekażą mi zebrane pieniądze, które muszę wpłacić na konto organizatora.

Chętnych uczniów z klas 4-8 do udziału w konkursie z powodu nauki zdalnej proszę o wpłatę 10 zł do Pani A. Marciniak lub Pani A. Żywicy w szkole od poniedziałku do piątku w godzinach planu klasy 3d w sali 9 G lub do mnie w czwartek (28. 01. i 04. 02.) od godz. 8.50 do godz. 13.30 w sali 8 G, w czwartki pracuję w szkole. Pieniądze trzeba wpłacić do 4 lutego, potem muszę je przekazać na konto organizatora.

Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych uczniów!
Życzę wysokich wyników.
Szkolny koordynator konkursu