Poznajcie nauczycieli :)

Nazywam się Patrycja Pietrzykowska i jestem nauczycielem języka angielskiego od 6 lat. Uwielbiam pozyskiwać nowe, kreatywne pomysły do pracy z blogów oraz szkoleń, a nowoczesne technologie to mój „konik”😊. Na moich lekcjach często wykorzystuję telefony komórkowe i tablety, co bez wątpienia spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród uczniów.
Moją drugą pasją, zaraz po języku angielskim, jest sport. Jestem instruktorem Fitness oraz Zumba Fitness. Staram się motywować uczniów do aktywności fizycznej poprzez organizację wielu imprez sportowo-tanecznych, a także włączając ją w lekcje języka angielskiego. W wolnym czasie wyznaję zasadę „Netflix & Chill”, a moje ulubione seriale to zdecydowanie te o charakterze dreszczowców. Uwielbiam słońce, latynoską muzykę i dobre jedzenie.

Witam nazywam się Mariola Sobecka-Drozda, od 16 lat pracuję jako nauczyciel języka angielskiego. Uwielbiam innowacyjne metody nauczania, a także tworzenie swoich własnych pomocy dydaktycznych i układanie rymowanek w języku angielskim. Kocham łączyć zabawę z nauką by nie było mowy o nudzie na języku angielskim:)
Jestem fanką wszystkich technologicznych gadżetów oraz nowoczesnych aplikacji, które świetnie urozmaicają proces nauczania.
W swoim wolnym czasie, którego mam niewiele, lubię podróżować z moją ukochaną rodzinką, szczególnie tam gdzie jest bardzo zimno z dużą ilością śniegu, bo uwielbiam górskie widoki oraz jazdę na snowboardzie:) Od najmłodszych lat interesują mnie motocykle, w szczególności choppery – tą pasją zaraził mnie tato:) Cóż jeszcze 🙂 lubię oglądać horrory i czytać thrillery psychologiczne.

Nazywam się Anna Kędzia – Lech i uczę języka angielskiego od 15 lat. To moja pasja.
Od kilkunastu lat stawiam na swój rozwój. Wyjazd do Stanów Zjednoczonych na kilka miesięcy był okazją do szlifowania angielskiego. Udział w wielu konferencjach i szkoleniach metodycznych pozwala mi podążać za nowoczesnymi trendami w nauczaniu języków obcych.
Dwukrotny udział w kursach metodycznych w Executive Training Institute na Malcie, był niepowtarzalną okazją do spotkania i wymiany doświadczeń z nauczycielami z całej Europy, skarbnicą pomysłów, które realizuję w swojej pracy. Lubię tworzyć własne pomoce dydaktyczne dla dzieci (do-it-yourself ), które wykorzystuję na swoich lekcjach. W wolnych chwilach lubię jeździć na rowerze, a zimą szusuję na nartach.