Ciekawe spotkanie z psychologiem

W poniedziałek 21 października 2024r. odbyło się pierwsze spotkanie w ramach zajęć rozwijających kompetencje społeczno – emocjonalne dzieci i młodzieży.

Zajęcia prowadziła pani psycholog Monika Wieloch.

Dzisiejsze spotkanie miało na celu poznanie się uczestników. Uczniowie poprzez ćwiczenia integracyjne doskonalili swoje kompetencje społeczne i umiejętności interpersonalne. Mogli lepiej zrozumieć siebie i innych, nawiązać współpracę z kolegami i budować relacje z rówieśnikami. Starali się eliminować wszelkie bariery i stres związany z pracą w grupie. Dzieci i młodzież miała okazję zdobycia nowych doświadczeń w ich naturalnym środowisku szkolnym.

Projekt: „Zabawa, nauka – nasze nowe możliwości” realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej finansowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w OPOLU oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w OPOLU