Wycieczka do ZOO w Opolu!

W poniedzialek, 7 października 2024 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Ogrodu Zoologicznego w Opolu .

Tuż za bramą powitały wszystkich niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki pochodzące ze wszystkich kontynentów. Spacerując ścieżkami opolskiego ZOO udało nam się zobaczyć foki , goryle wilki, żyrafy, slonie oraz wiele, wiele innych. Dużą atrakcją był również przejazd do McDonalda .

Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył nam wiele radości, był dla nas wspaniałą lekcją przyrody, przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Pełni nowych wrażeń, trochę zmęczeni ale w dobrych humorach, szczęśliwie wróciliśmy do Kluczborka .

Projekt: „Zabawa, nauka – nasze nowe możliwości” realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej finansowany przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w OPOLU oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w OPOLU