FINAŁ CZWÓRBOJU

W dniu 28 maja w Opolu, odbył się Finał Wojewódzki w czwórboju lekkoatletycznym. Przybyło 30 zespołów dziewcząt i chłopców z całego województwa.
Dla niektórych było to nowe doświadczenie, możliwość zmierzenia się z trenującymi lekkoatletykę koleżankami i kolegami, ale przede wszystkim startowanie na profesjonalnym stadionie lekkoatletycznym.

Naszą szkołę reprezentowały: Ola Mirkiewicz, Ola Miśta, Kamila Bereta, Oliwia Bar, Amelka Kulig i Natalka Ira.

Dziewczęta spisały się znakomicie, w każdej konkurencji dały z siebie wszystko, a przede wszystkim poprawiły swoje wcześniejsze wyniki. W ogólnym podsumowaniu, osiągnęły bardzo dobry wynik zajmując 9 miejsce. Ogromne gratulacje i podziękowanie za reprezentowanie szkoły, gdyż były to dla nich ostatnie zawody sportowe w tym roku szkolnym.

Krótka galeria, zapraszam.
M. Maciągowska